Sikeres érettségi vizsgát tettek az Eötvös diákjai is – a város is köszöntötte az egyik…
Ilyenkor érettségi időszakban jó pár éve szokás, hogy köszönti a város a sikeres érettségi vizsgát tett tanulók egy részét. Ezúttal sincs ez másképp. Hódmezővásárhely nevében készültek ajándékokkal is.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
