Az aszály miatt többszáz milliárd forintnyi a kár
Mintegy 300 ezer hektárnyi kukorica és 200 ezer hektárnyi napraforgó ment tönkre a súlyos aszály miatt - írja a Portfolio. Csak ennél a két növénynél legalább 400 milliárd forint a kiesés így a gazdáknál.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
