Nagy bajban a hazai malomipar
A magas áramszámla miatt januártól már nem fogja megérni őrölni a gabonát.
A 250-280 forintos kilowattóránkénti ár már olyan mértékű költségnövekedés, hogy az áramköltség önmagában magasabb lesz, mint eddig volt az összes ráfordítás -!-->!-->!-->…
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
