Kéri az önkormányzat, hogy senki ne hordjon traktorral sarat a Bodzási útra
Meg máshova se, idézik a KRESZ-t, ami szerint aki fölhordja, annak kell eltakarítania, addig jelzőtáblát kell kirakni a veszélyről, mert a szennyezett út balesetet okozhat.
Tovább a cikkre!
Tovább a cikkre!
