A fideszes celebek félnek a háborútól, ellenben szeretik a boldog pillanatokat
Kulcsár Edina híres feleség megosztott egy videót a közösségi oldalán, amelyben többek között arról beszélt, egy forgatáson már volt alkalma kipróbálni, milyen is a háború.
„Egy forgatásnak köszönhetően volt alkalmam belelátni, hogy milyen lenne a háború. Bár nyilván egy éles helyzet ettől ezerszer rosszabb. Igazából belegondolni is hátborzongató számomra. Állandóan készenlétben lenni, elesetteket látni és rettegni, hogy viszontlátom-e még a családom. Én gyerekkorom óta rettegek a háborútól. Borzalmas a tudat, hogy nem tudok mindenkit megvédeni, de próbálok nem gondolni rá, és csak a boldog pillanatokra fókuszálni. Ahogy önfeledten futkározok a gyerekekkel, és ahogy biztonságban sétálunk az utcán.
A boldog együtt töltött idő számomra mindennél fontosabb, és hogy közösen minden apró, ám annál örömtelibb pillanatot meg tudjunk élni. Számunkra a jelenlegi helyzet természetes, és remélem, hogy ez így is marad, hogy a gyerekeink békében tudjanak felnőni
– idézte fel megrázó emlékeit a korábban Szabó András (foglalkozása: Csuti), majd újabban Varga Márk rapsztár feleségeként pörgő egykori szépségkirálynő.
Videójában Kulcsár Edina szovjet egyenruhára hajazó jelmezben, véresre sminkelt arccal, fegyverrel ténfereg, a kezeit tűznél melengeti, sebesült katona mellett guggol, de még egy robbanást is kapunk. Majd következik a szöveg boldog része, akkor már az egyik kisgyerekével pózol a liftben, az önfeledten futkározós félmondatnál önfeledten futkározik a gyerekeivel, a biztonságban utcán sétálást pedig biztonságos utcán sétálós képsorokkal illusztrálják. De vannak még hatalmas kacagások a gyerekekkel és G.w.M. néven futó jelenlegi párjával. Elmondja, hogy neki a biztonság mindennél fontosabb, a család, a gyerekek, a nyugalom, ez mindig így volt, és mindig imígyen lesz.
Kulcsár Edina újdonsült férjével már tavaly szeptemberben becsatlakozott a DPK-gyűlések vezényelt félelemuniverzumába. Édesanyaként már a szintén édesanya Szabó Zsófiával is beszélgetett arról, mennyire rossz dolog a háború. Egyébként Kulcsár Edinának amellett, hogy édesanya, még gyerekei is vannak.
Íme az aggódó szépségkirálynő háborús beszámolója:
(via 444)

Hozzászólások lezárva.