hodpress.hu
  • facebook
  • twitter
  • google_plus
  • Email
hodpress.hu

Új logóval néppártosodik tovább a Jobbik

By Tarnay Kristóf Ábel on 2020.05.19. kedd

Félbevágott hashtag.

Az egykoron még acélbetétes bakancsban cigánytelepeken menetelő párt ma már a gerilla közösségi médiás marketing rejtelmeit is tanulja: tegnap egy, a profilképük helyére rakott kérdőjellel és a 10 órás időponttal csigázták a hallgatóságot, míg nem lehullt a lepel, új dizájnt és új logót kapott a párt.

Ugyanez így néz ki a pártelnök saját oldalán:

Vélhetően az új logó könnyebben kezelhető, mint a párt korábbi „címere”. A hivatalos oldalukon és a legtöbb helyi Facebook-oldalon még nem cserélték le, a hódmezővásárhelyi alapszervezet viszont gyors volt, ők már adaptálták is a rebrand-elt layout-ot. Reméljük, hamarosan a TikTok-on is viszontláthatjuk őket egy kreatív influencer marketing kampány keretében…

Jobbiklogómarketingpártok
  • Ország-világ
Megosztás
Ajánlott írás

Jövő héten tárgyalhatják az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát

NAV-nyomozások: a Pesti Magyar Színház gazdálkodása miatt kerülhetnek bajba emberek az NKA-botrányban

Bye-bye gyűlölet-, és félelemkeltő plakátok

Magyar Péterék javasolni fogják, hogy a teljes ciklusukat ki nem töltő államfők ne részesüljenek élethosszig tartó juttatásokban

Szabó Bence őrnagyként tért vissza a rendőrséghez

Kivezették az üzemanyagár-stopot, ismét piaci árakat kell fizetni a kutakon

Ferencz Orsolya és Navracsics a fideszes pénzembereknél kalapolnak, hogy mentsék meg a pusztuló propagandamédiát

  • Címlap
  • Adatkezelési tájékoztató
  • Média ajánlat
  • Impresszum
  • Hír archívum
  • Facebook
  • Instagram
  • Werkblog
Asztali nézet