707 tasak, Magyarországon és az Európai Unióban nem engedélyezett potencianövelőt találtak a NAV munkatársai egy szerb kisteherautó ellenőrzésekor Röszkén.
A sofőr először azt állította, hogy nincs nála bejelenteni való áru, később pedig már úgy nyilatkozott, hogy a több száz tasak gélt saját használatra hozta.
A pénzügyőrök a 707 tasak potencianövelőt lefoglalták, a járművezető ellen pedig gyógyszerhamisítás miatt feljelentést tettek.