Pénteken a listavezetőt fogadja a Kosársuli

Ismét a Hódtói Sportcsarnokban lép pályára a Vásárhelyi Kosársuli. Saša Vejinović csapata az NB I/B Zöld csoportjának 10. fordulójában a bajnokság legjobbját, az éllovas Kozármislenyt fogadja.

Két nehéz meccsen van túl a Kosársuli, hiszen a Baja ellen elszenvedte az első hazai vereségét a szezonban, majd súlyos vereséget szenvedett a Dunaharaszti otthonában. A folytatás sem ígérkezik könnyebbnek, ugyanis a Kozármisleny látogat Vásárhelyre.

Kilenc forduló alatt mindössze egyszer kapott ki a listavezető, méghozzá egy hónapja, a Pénzügyőr otthonában, az összes többi találkozóját megnyerte. A 10. helyen álló Kosársuli számára kulcsfontosságú lenne egy győzelem, és nagy önbizalmat adna a folytatáshoz – írja felvezetőjében a vásárhelyi csapat.

A Vásárhelyi Kosársuli-NEOsport Kozármisleny SE mérkőzés december 12-én, pénteken 18:30-kor kezdődik a Hódtói Sportcsarnokban. Előtte, 15:30-tól az U21-esek is összecsapnak.

HódmezővásárhelykosárlabdaVásárhelyvásárhelyi hírekVásárhelyi Kosársuli