Ismét segít a Százszorszép program

Június 25-én, csütörtökön ismét találkozhatnak a program résztvevői az önkéntes segítőkkel.

Harmadik éve működik a Mindenki Magyarországa Mozgalom és a Tiszta Vásárhelyért Egyesület szervezésében a Százszorszép program Vásárhelyen, amely minden hónapban igyekszik valós segítséget nyújtani azoknak a hölgyeknek, akik nehezebb életkörülmények között élnek. A program keretében higiéniás csomaggal, tisztálkodási szerekkel segítik az asszonyokat és lányokat, akik mindezeket anyagilag nem tudják maguknak megengedni, de életvezetési tanácsokkal is rendszeresen ellátják a résztvevőket.

A program következő alkalma ezen a héten csütörtökön, június 25-én délután öt órától lesz az Andrássy út 37. alatti MMM-irodában, ahol az eseményen személyesen megjelenők tisztálkodási csomagot kapnak.

Mindenki Magyarországa MozgalomSzázszorszépTiszta Vásárhelyért Egyesület.Vásárhelyvásárhelyi hírek