A Hódmezővásárhelyi Bethlen Gábor Református Gimnázium 12/B, magyar-történelem és angol szakos osztályának végzős diákjai is megkapták az érettségi bizonyítványt a sikeres vizsgát követően.
Az önkormányzat arról számolt be, hogy a tanulóknak az intézmény vezetése mellett Márki-Zay Péter polgármester, Berényi Károly alpolgármester és Kecskés Fanni önkormányzati képviselő gratulált és adott át a sikeresen leérettségizett tanulóknak egy 10 alkalmas bérletet a Török Sándor Strandfürdő és Gyarmati Dezső Sportuszodába, hogy jól induljon mindenkinek a nyári kikapcsolódás.