A hőség miatt hétfőtől otthoni munkavégzést rendelt el Magyar Péter a közszférában dolgozóknak

Erre buzdítanak minden munkáltatót.

Otthoni munkavégzést rendelt el a kormány a közszférában hétfőtől a 40 fokos kánikulára való tekintettel – derült ki Magyar Péter posztjából.

Holnaptól tetőzik a hőség. A közszférában otthoni munkavégzést rendelünk el, és lehetőség szerint erre kérünk minden munkáltatót. Javasoljuk a kinti munkavégzés elhalasztását

jelentette be a Facebookon a miniszterelnök.

dolgozóközszféraMagyar Péterotthoni munkavégzés