Vegyen velünk lendületet! 970×250 -3

Szél István gratulált Márki-Zay Péternek

A vásárhelyi Fidesz elnöke, Székkutas volt polgármestere, a Fidesz-KDNP volt jelöltje az 5-ös körzetben ma délelőtt közösségi oldalán gratulált Márki-Zay Péternek újraválasztásához. Nemcsak ő, Lázár János is megtette ugyanezt a gesztust.

Szél István közösségi oldalán először is mindenkinek köszönetet mond, aki élt demokratikus jogával és vasárnap elment szavazni. Majd így fogalmaz:

A választást elvesztettük, annak eredményét nem vitatjuk és ezúton gratulálok a megválasztott polgármesternek, valamint önkormányzati képviselőknek.

Hétfőn Lázár János szintén gratulált – sms-ben – Márki-Zay Péternek.

Grezsa István ugyan eddig nem tett hasonló gesztust, facebook-oldalán viszont azt írta: „Ezúttal a vásárhelyiek nem mellettünk döntöttek. Döntésüket tiszteletben tartva bízom abban, hogy városunkba egyszer visszatér a béke. A továbbiakban is a magam módján igyekszem szolgálni városunkat, Hódmezővásárhelyt.”

vmc_kozlemeny

A Hódpress sütiket használ a jobb működés érdekében. Rendben!