Vegyen velünk lendületet! 970×250 -3

Grezsa István: a továbbiakban is a magam módján igyekszem szolgálni városunkat

Még vasárnap éjszaka jelent meg egy közlemény az eredmények tudatában Grezsa István oldalán. A Fidesz jelöltje tiszteletben tartja a vásárhelyiek döntését.

Grezsa köszönetet mondott mindazoknak, akik elmentek választani és köszöni azoknak, akik bizalmat szavaztak nekik. Továbbá azoknak, ,,akik éjt nappallá téve dolgoztak az elmúlt két hónapban közös ügyünkért, Vásárhelyért.”

Ezúttal a vásárhelyiek nem mellettünk döntöttek. Döntésüket tiszteletben tartva bízom abban, hogy városunkba egyszer visszatér a béke. A továbbiakban is a magam módján igyekszem szolgálni városunkat, Hódmezővásárhelyt.

– fogalmazott Grezsa István vasárnap éjszaka.

Mint arról beszámoltunk, Márki-Zay Péter maradt a polgármester, a jelöltjei pedig mind a tíz körzetet megnyerték.

vmc_kozlemeny

A Hódpress sütiket használ a jobb működés érdekében. Rendben!