Vegyen velünk lendületet! 970×250 -3

A vásárhelyi Nagy-Platán matekverseny díjazottjai

A napokban rendezték meg a Varga Tamás Általános Iskolában a városi Nagy-Platán matematikaversenyt felső tagozatos diákoknak.

A díjazottak:

5. évfolyam:

I. Mérai Levente (Varga Tamás Általános Iskola, felkészítő tanára: Szalay Balázs)

II. Bíró Martin (Németh László Gimnázium és Általános Iskola, felkészítő tanára: Jakó Edit)

III. Némedi László (Bethlen Gábor Református Gimnázium, felkészítő tanára: Csorba Emese)

IV. Csernák Péter Pál (Domonkos Nővérek Liszt Ferenc Ének-zenei Általános Iskolája, felkészítő tanára: Molnár László Gáborné)

V. Laduver Levente, (Németh László Gimnázium és Általános Iskola, felkészítő tanára: Jakó Edit)

VI. Olasz Bence (Németh László Gimnázium és Általános Iskola, felkészítő tanára: Csókay Miklós Csaba)

VI. Vata Máté (Bethlen Gábor Református Gimnázium, felkészítő tanára: Csorba Emese)

6. évfolyam

I. Nagy Lilla Titanilla (Bethlen Gábor Református Gimnázium, felkészítő tanára: Papp László)

II. Sós Johanna (Klauzál Gábor Általános Iskola, felkészítő tanára: Juhász-Nagy Istvánné)

III. Papp-Kovács Hanna (Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, felkészítő tanára: Szántóné Tari Éva)

IV. Berecz Emese Tünde (Bethlen Gábor Református Gimnázium, felkészítő tanára: Papp László)

IV. Majzik Alex (Bethlen Gábor Református Gimnázium, felkészítő tanára: Papp László)

VI. Soós Miklós Gábor (Németh László Gimnázium és Általános Iskola, felkészítő tanára: Csókay Miklós Csaba)

7. évfolyam

I. Nagy Benedek Pál (Németh László Gimnázium és Általános Iskola, felkészítő tanára: Jakó Edit)

II. Grochulski Hanna Rosa (Németh László Gimnázium és Általános Iskola, felkészítő tanára: Jakó Edit)

III. Kozma Lukács (Szent István Általános Iskola, felkészítő tanára: Béleczki Gábor)

IV. Miskolczi Anna (Németh László Gimnázium és Általános Iskola, felkészítő tanára: Békefi Ibolya)

V. Tokovics-Pap Zsombor (Domonkos Nővérek Liszt Ferenc Ének-zenei Általános Iskolája, felkészítő tanára: Molnár László Gáborné)

VI. Moczó Nimród (Németh László Gimnázium és Általános Iskola, felkészítő tanára: Berger Marianna)

8. évfolyam

I. Sós Aurél (Szent István Általános Iskola, felkészítő tanára: Szép Katinka)

II. Molnár Csongor (Németh László Gimnázium és Általános Iskola, felkészítő tanára: Mészáros Ágnes)

III. Dora-Tóth Péter (Bethlen Gábor Református Gimnázium, felkészítő tanára: Papp László)

IV. Versegi Attila (Németh László Gimnázium és Általános Iskola, felkészítő tanára: Békefi Ibolya)

V. Szolnoki Nolen (Varga Tamás Általános Iskola, felkészítő tanára: Garai-Szabóné Póth Edit)

VI. Kozma Jázmin (Németh László Gimnázium és Általános Iskola , felkészítő tanára: Jakó Edit).

A Hódpress sütiket használ a jobb működés érdekében. Rendben!