Vegyen velünk lendületet! 970×250 -3

Tizenkét éremmel tért haza a Máté Taekwondo és Hapkido Sportegyesület

A Wt Taekwondo Országos Bajnokságon szerepelt a hétvégén a Máté Taekwondo és Hapkido Sportegyesület. Összesen 7 első és 5 második helyet szereztek.

Küzdelem versenyszámban:

Gyerek -30kg „B”

  • Asztalos Levente II.hely, iskolája: Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola

Formagyakorlat versenyszámban:

Egyéni

Gyerek 7-11 éves „C” kategória

  • Dobos Zselyke II.hely, iskolája: Németh László Gimnázium és Általános Iskola

Cadet 12-14 éves „C” kategória

  • Kozma Jázmin I. hely, iskolája: Németh László Gimnázium és Általános Iskola

Cadet 12-14 éves „A” kategória

  • Czuczi Eszter V. hely, iskolája: Hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskola

Junior 15-17 éves „C” kategória

  • Rózsa Dalma I. hely, iskolája: Németh László Gimnázium és Általános Iskola

Junior 15-17 éves „C” kategória

  • Véró Alexa II.hely, iskolája: Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szatmáry Kollégium

Felnőtt 18-30 éves „A” kategória

  • László Alexa I. hely, iskolája: Budapesti Gazdasági Egyetem, Külkereskedelmi Kar

Gyerek 7-11 éves „C” kategória

  • Keresztes Marcell IV. hely, iskolája: Németh László Gimnázium és Általános Iskola

Gyerek 7-11 éves „C” kategória

  • Asztalos Levente V. hely, iskolája: Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola

Junior 15-17 éves „A” kategória

  • Jovány Zsombor II. hely, iskolája: Bethlen Gábor Református Gimnázium  és Szathmári Kollégium

Junior 15-17 éves „A” kategória

  • Barna Márton I. hely, iskolája: Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

FREESTLYE zenés formagyakorlat

Cadet 12-14 éves „A” kategória

  • Czuczi Eszter I. hely, iskolája: Hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskola

Páros

Gyerek 7-11 éves „C” kategória

  • Dobos Zselyke és Keresztes Marcell ll. hely

Junior 14-17 éves „C” kategória

  • Rózsa Dalma és Véró Alexa II. hely

Felnőtt 18-30 éves „A” kategória

  • László Alexa és Neller Ábel I. hely

Csapat

Felnőtt 18-30 éves „A” kategória

  • László Alexa, Csomós Csenge és Gubala Flóra I. hely

A Hódpress sütiket használ a jobb működés érdekében. Rendben!