Vegyen velünk lendületet! 970×250 -3

Tárkonyos pityókaleves és grillezett bivalybélszín a legjobbak között

Nehéz dolga volt a zsűrinek, hogy kiválassza a legjobbakat az elkészült ötvenféle ételből a mai főzőversenyen, hiszen senki nem követett el hibát, minden jól sikerült – értékelt Csáki Zsolt zsűrielnök.

Csak jók voltak és még jobbak a mai főzőversenyen. Miután majdnem minden díj gazdára talált, Csáki Zsolt átadta még saját különdíját is: egy kupát annak a csapatnak, amelyik őt személy szerint a legjobban megérintette: a Székely Menyecskéknek, mert, mint fogalmazott, „elhoztak neki Vásárhelyre egy darabka Erdélyt.”

Mutatjuk a díjazottakat:

Levesek Kategória:

Vásárhelyi ízök:

I. díj: Batidai Haspókok: Híres szíve-nyelve leves

II. díj: Hetényiék csapata: Táskaleves

III. díj: Török Ernő: Gulyásleves

Más ízök leves:

I. díj: Székely Menyecskék: Tárkonyos pityókaleves

II díj: Bajai Halászléfőző Bajnokok Egyesülete: Bajai halászlé

III. díj: Dudi Food Team: palócleves gundel módra

Ifjúsági: 

I. díj Corvin Kuktái: szíve-nyelve leves

II. Cserkízök: vásárhelyi reszelt tésztaleves

Egytálételek:

Vásárhelyi ízök:

I. díj: Sirkó-Marshall duó: grillezett bivalybélszín

II. díj: Dantesz család: birkapörkölt

III. díj: Tiszta Vásárhelyért Egyesület: szüreti lakoma

Más ízök:

I. díj: Cserebökényi Puszta Csapat: cserebökényi birkapörkölt

II. díj: Ízvadászok: húsos káposzta töltött kelt gombóccal

III. díj: Hunyadiak Örökében Történelmi hagyományőrző Egyesület: rizskásával tyúkfi hagymalében

Ifjúsági:

I. díj: Corvin Kuktái: szűzvarkocs flambírozott bagolytüdővel, batátakrémmel

Sütemény kategória:

Vásárhelyi Ízök:

I. díj: Kecskeméti Ilona: sós apró vegyes

II. díj: Kocsin Nagy Anita Emese: túrós lepény

III. díj: Batidai Haspókok: mézkúp

Más Ízök:

I. díj: Borkedvelők csapata: mákosguba-torta

II. díj: Borkedvelők csapata: hókifli több ízben

III. díj: Kátainé Kovács Éva: flambírozott francia palacsinta

Ifjúsági: 

I. díj: Cserkízök: Vásárhelyi botfüle

II. díj: Nagy Mirtill Virág: barátfüle

III. díj: Koncz Kitti: vásárhelyi túrós lepény

Mini séf:

Sütemény: 

I. díj: Sütő Hanna Bodza: mákos-citromos linzer

II. díj: Molnár Adrienn: mandula

III. díj: Imre Petra: kakaós csiga

  • IMG_20230909_145707
  • IMG_20230909_153306
  • IMG_20230909_154422
  • IMG_20230909_154548
  • IMG_20230909_154728
  • IMG_20230909_154835
  • IMG_20230909_154843
  • IMG_20230909_154901
  • IMG_20230909_154921
  • IMG_20230909_154950
  • IMG_20230909_155007
  • IMG_20230909_155030
  • IMG_20230909_155107
  • IMG_20230909_155134
  • IMG_20230909_155243
  • IMG_20230909_155308
  • IMG_20230909_155336
  • IMG_20230909_155353
  • IMG_20230909_155411
  • IMG_20230909_155531
  • IMG_20230909_155641
  • IMG_20230909_155705
  • IMG_20230909_155739
  • IMG_20230909_155929
  • IMG_20230909_155949
  • IMG_20230909_160014
  • IMG_20230909_160038
  • IMG_20230909_160156
  • IMG_20230909_160217
  • IMG_20230909_160254
  • IMG_20230909_160322
  • IMG_20230909_160354
  • IMG_20230909_160428
  • IMG_20230909_160453
  • IMG_20230909_160746
  • IMG_20230909_160810
  • IMG_20230909_160814
  • IMG_20230909_160830
  • IMG_20230909_160904
  • IMG_20230909_160925
  • IMG_20230909_161000
  • IMG_20230909_161034
  • IMG_20230909_161056

Pálinkamustra

Gyümölcs kategória:  

I. díj: kövidinka – Tolnai Imre

II. díj: irsai szőlő – Tolnai Imre

II. díj: sárgabarack – Ágoston János

II. díj: sárgabarack – Jakó János

III. díj: szőlő  – Szűcs László

III. díj: kiferkörte – Ágoston János

III. díj: birsalma – Lukács Lajos

Vegyes kategória:

I. díj: szőlő-birs – Sipos Sándor

Különleges kategória:

I. díj: birs-vackor – Szatmári János

vmc_kozlemeny

A Hódpress sütiket használ a jobb működés érdekében. Rendben!