Vegyen velünk lendületet! 970×250 -3

A legjobb 6-ban zártak a vásárhelyi úszók az utánpótlás országos bajnokságon

A két hódmezővásárhelyi úszóklub versenyzői összesen hat arany-, két ezüst- és három bronzérmet nyertek a Szegeden rendezett rövidpályás utánpótlás országos bajnokságon.

Ha a két egyesület eredményeit összeadjuk, a 61 klub részvételével zajló viadal éremtáblázatán a legjobb hat között végzett volna a közös színekben versengő Hód Úszó SE és a NICS-HSÚVC.

Az előbbieknél a serdülő korosztályban induló Kis Noel parádés versenyzést mutatott be, hiszen három egyéni versenyszámban végzett az élen, és egy ezüstöt bezsebelt. Mellette Horváth Ákos és Szatmári Máté állhatott még fel a dobogóra. Így összesítésben a 13. helyen fejezték be a megmérettetést a hódok.

A NICS-HSÚVC képviseletében Koltin Nikola volt a legeredményesebb. A klub 15. lett az éremtáblázaton.