Vegyen velünk lendületet! 970×250 -1

22 érem Dunaharasztiból

A hétvégén Dunaharasztiban rendezték meg az Országos Bajnokságot és Koreai Nagykövet Kupáját. A Máté Taekwondo és Hapkido Sportegyesület versenyzői összesen 11 aranyat, 6 második és 5 harmadik helyezést értek el. Formagyakorlat versenyszámban László Alexa nyerte a Legtechnikásabb Női Versenyző Kupát – tájékoztatta szerkesztőségünket az egyesület.

Íme az eredmények:

Küzdelem versenyszámban:

Gyerek III. 10-11 éves „A” kategória

  • Czuczi Eszter -40 kg I. hely, iskolája: Hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskola
  • Molnár Anna -48 kg I. hely, iskolája: Szőnyi Benjamin Református Általános Iskola
  • des Fontaine Alexander Douglas -33 kg II. hely, iskolája: Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola
  • Petrecz Barnabás -36 kg I. hely, iskolája: Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola

Kadet 12-14 éves „A” kategória

  • Óhegyi Patrik -49 kg III. hely, iskolája: Hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskola
  • Jovány Zsombor +61 kg I. hely, iskolája: Hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskola

Kadet 12-14 éves „B” kategória

  • Elek Bíbor -51 kg II. hely, iskolája: Szőnyi Benjamin Református Általános Iskola
  • Seres Boglárka +55 kg I. hely, iskolája: Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium
Fotó: Máté Taekwondo és Hapkido Sportegyesület

Formagyakorlat versenyszámban:

Egyéni:

Gyerek 7-11 éves „A” kategória

  • Molnár Anna II. hely, iskolája: Szőnyi Benjamin Református Általános Iskola
  • Czuczi Eszter III. hely, iskolája: Hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskola

Gyerek 7-11 éves „B” kategória

  • Petrecz Barnabás II. hely, iskolája: Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola
  • des Fontaine Alexander Douglas III. hely, iskolája: Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola

Kadet 12-14 éves „A” kategória

  • Jovány Zsombor +61 kg I. hely, iskolája: Hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskola
  • Molnár Lili III. hely, iskolája: Eötvös József Szakgimnázium és Szakközépiskola

Junior 15-17 éves „A” kategória

  • Barna Márton III. hely, iskolája: Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

Felnőtt 18-30 éves „A” kategória

  • László Alexa I. hely, iskolája: Budapesti Gazdasági Egyetem, Külkereskedelmi Kar
Fotó: Máté Taekwondo és Hapkido Sportegyesület

Freestyle

Gyerek lány „A” kategória

  • Czuczi Eszter I. hely, iskolája: Hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskola

Felnőtt 18+ éves „A” kategória

  • Máté Mirabella I. hely, iskolája: Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kar

Páros

Gyerek 7-11 éves „A” kategória

  • Molnár Anna – Czuczi Eszter I. hely

Gyerek 7-11 éves „B” kategória

  • Petrecz Barnabás – des Fontaine Alexander Douglas II. hely

Kadet 12-14 éves „A” kategória

  • Jovány Zsombor – Óhegyi Patrik II. hely

Kadet 12-14 éves „B” kategória

  • Elek Bíbor – Seres Ágnes I. hely
Vegyen velünk lendületet! 600×600 -2

A Hódpress sütiket használ a jobb működés érdekében. Rendben!