Tarolt a Cseresnyés Makón

A Hódmezővásárhelyi SZC Makói Návay Lajos Technikum és Kollégium immár a XIII. alkalommal rendezte meg Kollégiumtalálkozó nevű sportversenyt.

A megnyitóünnepségen Kozák György kollégiumvezető kiemelte, hogy a pénteki nap és a 13. alkalom egybeesése ellenére minden csapatnak szerencsés és sikeres versenyzést kíván.

Fotó: Hódmezővásárhelyi SZC Cseresnyés Kollégium

A Hódmezővásárhelyi SZC Cseresnyés Kollégium csapatának mind a szerencse, mind az intenzív felkészülés sikeres szereplést hozott, ugyanis diákjaink az összes sportági megmérettetésben érmeket és kupákat szereztek – tájékoztatta a Vásárhelyi Médiacentrumot Kiss Pál, kollégiumi nevelőtanár.

Eredményeik:

  • lány ping-pong – Andula Zsanett II. helyezés
  • fiú ping-pong – Fülöp Tamás I. hely
    Rumi István II. hely
  • lány focicsapat I. hely
  • fiú focicsapat I. hely

Felkészítő és kísérő tanárok: Kovács József, Kiss Pál.

Fotó: Hódmezővásárhelyi SZC Cseresnyés Kollégium

A tanulóink hozzáállása példamutató volt, mindenki a tudása maximumát nyújtotta, a siker elérésének fontos tényezője volt a diákok egymást segítő buzdítása, támogatása. Tanulóink elért eredményeihez mindenkinek szívből gratulálunk. Köszönetünket fejezzük ki a makói szervezőknek és minden résztvevőnek az együtt megélt élményekért – fogalmazott Kiss Pál.

A Hódpress sütiket használ a jobb működés érdekében. Rendben!