Vegyen velünk lendületet! 970×250 -3

Kézilabda: nem bírtak a vásárhelyi lányok gyulai vendégeikkel

5-2-re, majd később még 9-8-ra a HLKC vezetett a vendég CZ-Gyulasport NKFT. ellen a női kézilabda NB II. dél-keleti csoportjában, ám utána robbantottak a gyulaiak és hamar állva hagyták Papp Mihály együttesét. A végeredmény 17-30. A HLKC legeredményesebb játékosa Nagy Emese lett 6 góllal.

Sajnos csak az első félidő végéig tudott a HLKC a Gyula egyenrangú ellenfele lenni a két csapat szombati mérkőzésén. Addig inkább a hódmezővásárhelyi lányok vezettek, egy kiállítás, az első félidő legvégén azonban megpecsételte sorsukat, mert ekkor nem csak tovább tudta növelni addig csekély előnyét a Gyula, hanem meg is tartotta, sőt, egyfolytában növelte.

Annyira, hogy épp a mérkőzés végére alakult ki a legnagyobb különbség.

Hódmezővásárhelyi Leány Kézilabda Club – CZ-Gyulasport NKFT. 17-30 (9-11)

Legeredményesebb vásárhelyi góllövő Nagy Emese volt 6 találattal, Ötvös Netti 4 gólt szerzett. A HLKC 14 ponttal a tabella 8. helyén áll, a Gyula 24 ponttal az 5. A HLKC legközelebb április 24-én Csorvásra látogat.