Vegyen velünk lendületet! 970×250 -3

Tiszaújvárosban kipukkant a legvégére a Kosársuli

A papírforma szerint nyerni kellett volna a Bodrogi Bau Vásárhelynek tegnap este Tiszaújvárosban, ám a véghajrában elveszítette a találkozót.

A NB I/B-s férfi kosárlabda bajnokság Zöld csoportjában 12. helyén álltak a házigazdák a pénteki meccs előtt, míg a Kosársuli a 9. volt, így az előzetes esélyek alapján az idegenbeli siker borítékolható volt. A mérkőzés is ebben a mederben folyt: a vásárhelyiek kezdettől fogva domináltak, a harmadik negyedben – az addigi legnagyobb – 14 pontos előnyre tettek szert, az utolsó játékrész derekán is 10-zel vezettek, ám az újvárosiak fergeteges hajrába kezdtek. A Kosársuli 39 percen keresztül vezetett, de az utolsó 60 másodpercben a hazaiak szárnyalásával a maguk javára fordították meg a találkozót.

Tiszaújvári Phoenix KK – Bodrogi Bau Vásárhely 82-77 (20-31, 18-13, 16-19, 28-14)

Utasi Gábor vezetőedző: – Harmincöt percen keresztül kontrolláltuk a mérkőzést, a végjátékban jobb volt a Tiszaújváros. Ki kell értékelni, hogy miben hibáztunk, és aztán ez alapján továbblépni.

A Hódpress sütiket használ a jobb működés érdekében. Rendben!