Vegyen velünk lendületet! 970×250 -3

Vásárhelyi aranyeső a szegedi uszodaavatón

47 klub közül az ötödik helyen végzett csapatával a NICS-HSÚVC a X. Naturtex Kupa szegedi uszodaavató úszóversenyen.

544 induló állt rajtkőre a hétvégi kétnapos viadalon, amit a nemrég elkészült Tiszavirág sportuszodában rendeztek a csongrád-csanádi megyeszékhelyen. Az egyesületek versenyében a 33 versenyzőt nevező NICS-HSÚVC az ötödik, a 8 sportolóval részvevő Hód Úszó SE a 29, helyen végzett.

A NICS-HSÚVC úszói 19 arany-, 12 ezüst- és 12 bronzérmet nyertek. Közülük a legeredményesebben Szabó Marcell, Mérai Janka, Nagynémedi Anna, Oláh Ádám, Csuka Noel és Kohán Benjamin szerepelt.

NICS-HSÚVC

A Hód Úszó SE különítménye három arany- és egy bronzérmet nyert a viadalon. Rauch Róbert, Rácz László és Horváth Ákos állhatott a dobogó legfelső fokára.