Vegyen velünk lendületet! 970×250 -3

Vásárhelyi Kosársuli: ez sajnos hamar elment – vereség a Ceglédtől az utolsó fordulóban; a Pápa lesz az ellenfél a rájátszásban

A férfi kosárlabda NB I. Zöld csoportjának rangadóján már a félidőben 20 pontos hátrányban volt a 2. helyen álló Kosársuli az éllovas Ceglédi KE-vel szemben. A vendégek a végén 27 ponttal nyertek.

Nem sokáig tartotta jól magát a Vásárhelyi csapat, az első negyed után már 9, a második végén már 20 pont volt a különbség a két csapat között. A differencia pedig a második félidőben is kisebb sebességgel ugyan, de tovább nőtt. A vásárhelyiek nem tudtak közel férkőzni a ceglédiekhez, így a végén nem is lehetett más, mint síma vereség.

A végeredmény: Vásárhelyi Kosársuli – Ceglédi KE 77-104 (22-31; 15-26; 18-18; 22-29)

A vásárhelyiek legeredményesebb játékosai Varga Ákos (27 pont), Bálint Erik (21) és Bodócsi Benjamin (12) voltak.

A Vásárhelyi Kosársuli számára következik a rájátszás, a Pápa együttese ellen.