Vegyen velünk lendületet! 970×250 -3

Felnőtt úszó országos bajnokság: Ugrai Panna és a 4×100-as női gyorsváltó is bronzérmes

3. helyet szerzett a CXXIII. Felnőtt Országos Úszó Bajnokságon a Hód Úszó SE 4×100-as női gyorsváltója, valamint egyéniben, 100 méteres női gyorsúszásban Ugrai Panna, a csapat versenyzője. Mindkét vásárhelyi eredmény igen kellemes meglepetésnek számít, a váltó ugyanis a 4., míg Panna a 7. idővel jutott a döntőbe.

A 4×100-as női gyorsváltóban ráadásul a másik Csongrád-Csanád megyei alakulat, a Szegedi Úszó Egylet is dobogóra állhatott. Izgalmas versenyben szerezték meg a vásárhelyi lányok a bronzérmet az UTE csapata elől.

1. Győri Úszó Sportegy. 3:47,99 Pózvai Kiara, Kovács Réka, Safrankó Sára, Sebestyén Dalma
  2. Szegedi Úszó Egylet 3:49,09
  3. HÓD Úszó SE 3:51,12 Ugrai Panna, Juhász Janka, Batta Orsolya, Forján Anna Bojána
  4. UTE 3:51,19
  5. Kőbánya Sport Club 3:52,94
  6. Budafóka XXII. SE 3:56,18
  7. A Jövő SC FCSM 3:56,54
  8. BVSC-Zugló 3:57,95

A 100 méteres női gyorsúszásban Ugrai Panna a 3. helyet szerezte meg. Ugyanebben a számban a NICS-HSÚVC színeiben versenyző Szőke Zita a 10., míg a Hód Úszó SE úszója, Juhász Janka a 13. helyet szerezte meg: