Vegyen velünk lendületet! 970×250 -3

Érmes judokák

Sikeres versenyeken vannak túl a Hód Judo SE fiatal cselgáncsozói: Nagykőrösről és Szolnokról is érmekkel tértek haza.

Február 29-én Nagykőrösön több mint 350 induló részvételével  zajlott a VI. Kőrös Kupa, ahol Nagy-Tóth Menta arany-, Török Csenge, Forrai Lea és Papp Regina pedig ezüstérmet szerzett súlycsoportjában. Ocsák Zoltán edzőtől megtudtuk, másnap az u10-es küzdelmi vetélkedőn a legkisebbek is kitettek magukért: Hangyási Zengő Eszter mind az öt mérkőzését megnyerve aranyérmet érő teljesítménnyel versenyzett. Török Zoltán és Hangyási Csongor Botond ötből négy mérkőzést nyert.

Múlt szombaton Szolnokon rendezték a serdülő A korcsoportnak a diákolimpia országos döntőjét, ahol 69 egyesület 292 judokája lépett tatamira. Ocsák Soma taktikus versenyzéssel második helyen végzett az idősebbek között, így ezüstérmet szerzett.