Vegyen velünk lendületet! 970×250 -3

Mozgalmas március vár az úszókra

Felnőtt országos bajnokságra és diákolimpia döntőre készülnek a Hód Úszó SE versenyzői. Néhányan közülük pénteken Százhalombattán álltak rajtkőre.

Az elmúlt hétvégén rendezték meg a Szalai János Emlékversenyt Százhalombattán, ahol a Hód Úszó SE tizenegy versenyzővel képviseltette magát. Tíz éremmel térhettek haza, és számos egyéni csúcs született.

Aranyérmet nyert Borbás Gergő 200m pillangón, Forján Anna és Kis Noel (képünkön) 200m hátúszásban. Dohányos Annamária 200m , Barna Máté 100m mellúszásban ezüst-, Bán Balázs 200m gyorson, Vörös Nándor 200m háton, Tót Emma 200m pillangóúszásban, Barna Máté 50 és 200m mellúszásban bronzérmet szerzett.

Máté Hunor vezetőedző: „Csapatunk tagja a februári alapozási időszakban a nevezett versenyszámok közel felét egyéni rekorddal zárták. Ez a helyezésekben is megmutatkozott. A 14 éves Horváth Ákos hatalmas egyéni csúccsal 200 pillangón ranglista vezető helyre úszta magát egy fergeteges versenyzéssel. Gál Olivér megőrizte 50 mellen első helyét a felnőtt mezőnyben. Matejdesz Máté  versenyzése biztató a márciusi OB-ra tekintve. A csapat legeredményesebb női versenyzője Ugrai Panna volt, aki 11 versenyszámban állt rajthoz, ebből tíz arany-, és egy ezüstérmet szerzett. Batta Orsolya egyéni csúcsokkal lepte meg önmagát, reményteljesen várhatja a márciusi versenyét.”

Nos abból, mármint viadalból lesz bőven. Március 14-én Budapesten rendezik a diákolimpia országos döntőjét, 21-22-én Vásárhelyen az Arena-Hód Faktor Kupát, 24-től 28-ig pedig a felnőtt országos bajnokságot, szintén a fővárosban.

A Hódpress sütiket használ a jobb működés érdekében. Rendben!